Yeni Sanayi Sitesi, Cumhuriyet Caddesi No:233/A Balıkesir

KURUMSAL

Marka Tescil Belgesi Zeren

HAKKIMIZDA

İş hayatına 1974 yılında Talat ZERENGİL tarafından 25 m² bir dükkan ile başlayan Zeren Ticaret, dürüst ve samimi iş anlayışı ile büyümesine devam ederek 2000 yılında kurumsallaşma yolunda bir adım atmış, şahıs işletmesinden Zeren Hırdavat Ltd.Şti. olarak kurumsal yapıya geçişin ilk aşamasını tamamlamıştır.

Azim, gayret ve özverili çalışmaları ile Balıkesir halkına ve esnafına en kaliteli ürünleri sunma gayreti içerisinde 1800 m² kullanım alanına sahip merkez binası ve 600 m² kullanım alanına sahip şubesi ile ticari faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

40 yılı aşkın bir süredir çalışma anlayışından taviz vermeden, daima müşteri odaklı çalışma ilkesini benimsemiş ve konusunda uzman personel ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

En küçüğünden en büyüğüne tüm ihtiyaçlara cevap verebilme konusunda yeterliliğini göstermiş bir firma olmaktan mutluluk duymaktayız.

Genel ilkelerimiz; daima kalite, müşteri odaklı hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat anlayışımızdır.

Zeren Hırdavat Ltd.Şti. olarak ürün ve hizmet kalitemize güvenerek yıllardır bizimle çalışmaya devam eden tüm müşterilerimize bize gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı teşekkür ediyor, aynı anlayışla nice yıllar birlikte çalışmaktan onur duyacağımızı belirtmek istiyoruz.